Aktuality

Doporučujeme
0000-00-00

Doporučujeme

Stylová gotická restaurace U Sádlů, která nabízí prvotřídní českou kuchyni. To vše samozřejmě na prvotřídní české keramice!

Hrnčířské trhy v Berouně
0000-00-00

Hrnčířské trhy v Berouně

Zvu všechny milovníky keramiky na Hrnčířské trhy v Berouně na Husově náměstí, které se konají 7.- 8. září 2019. Náš stánek bude na stejném místě jako každý rok. Trhy začínají v sobotu od 8h a v neděli od 9h.

Keramická dílna Zbyňka Vostřáka

Vážení přátelé ručních výrobků, otevíráte webové stránky keramické dílny Zbyňka Vostřáka, odborníka na ručně točenou kuchyňskou, užitkovou a dekorativní keramiku. Výrobky v naší dílně vypalujeme na teplotu 1140 až 1260 stupňů Celsia. Vysoká teplota výpalu zaručuje kvalitu a dlouhodobou užitnou hodnotu. Hrnek s typickou značkou keramické dílny Vostřák Sortiment se skládá z hrnečků, misek, konviček, talířů, svícnů, dochucovacích setů a dalších doplňků různých druhů a velikostí. Část vyráběné keramiky je zdobena plastickým dekorem. Všechny naše výrobky splňují vysoké požadavky na hygienickou a zdravotní nezávadnost pro materiály a technologie přicházející do styku s potravinami.

Hrnek kombinující korálovou glazurou kombinovanou s grafitovým povrchem

Odborná praxe

Dílna dále zajišťuje odbornou praxi pro učňovský obor umělecký keramik při Střední odborné škole uměleckořemeslné. SOŠ Podkovářská 4, 190 00 Praha 9 - Vysočany, tel. 266 311 751-2. Podrobnější informace jsou k dispozici v sekci Odborná praxe.


Oblíbená modrá glazura na misce z keramické dílny Vostřák

Modrá keramika

Dlouhodobě oblíbené jsou výrobky zdobené modrým dekorem. Precizní a lety ověřený design vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům na odolnost a ergonomické parametry. Jednoduché a elegantní tvary, s minimem ozdobných prvků lákají svou nenápadnou elegancí.

Nabídka pro restaurace

Sada nádobí pro potřeby restaurace

Pro restaurace, kavárny, čajovny a obchody s čajem jsme schopni zajistit kompletní sady nádobí a dekorativních předmětů do interieru, s možností dodatečného výhodného doplňování v rámci množstevních slev. Kvalitní keramika bez problémů snáší zvýšené nároky dané častým používáním, je hygienicky nezávadná, vhodná pro všechny typy myček. Design lze přizpůsobit požadavkům zákazníka.Podrobnější informace jsou k dispozici v sekci Nabídka pro restaurace.

empty space

© 2007 Petr Kohútek